Who and What are on the Mall The Cactus and Succulent Plant 
Mall
Ochrana
Kluby kaktusáru
Predplatné
Žádost o link
Mailing Listy
CD-ROMy
Nové položky
Diskusní fóra
Domovské stránky
Pestírny
Zahrady
Obrázky
Hledat
Akce
Knihy
Domu
Škudci
Prostredí
Propagace
E-mail
Semena
Ostatní rostliny
The 
Cactus and Succulent Plant Mall
Cactus & Succulent
Common Names
Select Language :
Last modified: 8th January 2014
CSPM je internetový informacní zdroj urcený všem pestitelum kaktusu a dalších sukulentních rostlin. Naše stránky jsou pravidelne aktualizovány a doplnovány informacemi o spolcích pestitelu kaktusu a sukulentních rostlin, o dodavatelích semen, rostlin a literatury o kaktusech a sukulentech. CSPM vyvíjí a hostí webové stránky spolku pestitelu kaktusu a sukulentu z celého sveta (125 domén a 80 webových stránek dostupných pres castus-mall.com plus 76 inzerentu). Cílem CSPM je rovnež údržba a poskytování co možná nejúplnejšího seznamu webových stránek a dalších internetových zdroju, které se týkají, ci se nejakým zpusobem vztahují k tématu kaktusy a sukulentní rostliny. CSPM spravují Suzanne a Tony Mace. Je nám líto, ale z duvodu pracovního vytížení na CSPM nemužeme odpovídat na jednotlivé dotazy o pestování rostlin nebo urcovat rostliny podle vámi zaslaných fotografií. S temito dotazy vám doporucujeme obrátit se na the British Cactus Society Forum (nebo na webstránku Ceské a Slovenské spolecnosti pestitelu kaktusu a sukuletních rostlin..

Pokud si prejete, aby byl odkaz na Vaši webovou stránku uveden na CSPM, poskytnete nám, prosím, bližší informace. V prípade, že znáte zajímavý odkaz, který dosud není v našem seznamu, budeme velmi potešeni, pokud nám ho sdelíte. Pokud jste zodpovedni za nekterý ze zdroju uvedených na naší stránce, informujte nás, prosím, o prípadné zmene webové adresy. Upozornete nás rovnež na nefunkcní odkazy.

Dríve než si objednáte rostliny ci semena od dodavatelu uvedených v sekci Pestírny,PRECTETE SI POZORNE poznámky v této sekci. Mnoho z nabízených kaktusu a sukulentu jsou uvedeny na seznamu CITES a nemohou být zaslány do zahranicí bez licence a rozsáhlé úrední dokumentace, kterou mohou vydat pouze nekteré organizace. Upozornujeme Vás také na to, že CACTUS-MALL.COM je hostitelskou spolecností webových stránek, nikoli pestírna. Máme vlastní server s vysokou kapacitou, který nyní hostí 145 domén vcetne 125 domén s s tematikou kaktusu a sukulentu. Tento portál navštíví mesícne více než 90 000 návštevníku, server více než 500 000 návštevníku. Díky vysoké návštevnosti je náš portál vhodným místem k vystavení vašich webových stránek ci pro vaši inzerci. Pripojte se k nám.
Nekteré hostující domény:
Organizace :
Pestírny :
Osobní :
Inzerenti (domény umístené mimo tento server) :
Obchodní (krome pestíren) ] :
Stránky aktualizované v poslední dobe:

OBSAH


Google
 
Web www.cactus-mall.com

Crassulas
for Sale
in the USA
Crassulas
for Sale
in the UK (EU)

-

Národní spolecnosti pestitelu kaktusu a sukulentu

(Místní kluby, pobocky, pridružené organizace nebo Ortsgruppen jsou uvedeny na oddelených stránkách Cactus Mall)
Národní spolecnosti na
Cactus and Succulent Plant Mall

Stránky mezinárodních spolecností>

Tyto skupiny jsou venovány omezenýchThese groups are devoted to restricted groups of Cacti or Succulents - membership is international and varies between about 200 to 700.
Specializované kaktusové spolky na
Cactus and Succulent Plant Mall

Domovské stránky organizací zamerených na kaktusy a sukulenty

Rejstríky a služby týkající se kaktusu a sukulentu na internetu

-

buttons
Viewable with any browser Hosted by cactus-mall.com Website
Management:
URL:
http://www.cactus-mall.com
Maintainer: Tony Mace
(cacti@cactus-mall.com)
Tel: (+44) 1444 459151
Fax: (+44) 1444 454061
Cactus-Mall Blog

Check out..

CactusPlaza - Cacti, Succulents, Orchids and Botanical products. plants, Seeds and Accessories